آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Mekorama VR v1.13

در بازی واقعیت مجازی Mekorama VR با یک ربات کوچک به نام بی ملاقات کنید که شلخته حرکت کرده و دارای رنگ‌آمیزی زرد و مشکی می‌باشد. یک مشکل مکانیکی بی را در یک دنیای پر از پازل‌های چالش‌برانگیز گیر انداخته است. آیا می‌توانید به این ربات کوچک کمک کنید راه خود را به سوی خانه پیدا کند؟

علاوه بر 50 مرحله بازی، هزاران مرحله دیگر به صورت آنلاین وجود دارند. از اسکنر داخلی کد QR بازی استفاده کنید تا مراحل جدیدی که توسط دیگر بازیکنان از سراسر دنیا ساخته گردیده است را جمع‌آوری نمایید. خلاقیت بازیکنان شگفت‌انگیز می‌باشد.

حتی می‌توانید دنیاهای مینیاتوری واقعیت مجازی خود را با استفاده از ویرایشگر مراحل بازی بسازید. کافیست بلوک‌ها شامل چمن، سنگ، موتورها و ربات‌ها را در جای خود قرار دهید و سپس بر روی دکمه پلی کلیک کنید. مرحله شما به صورت خودکار به عنوان یک کد QR ذخیره می‌شود که می‌توانید با دوستان خود به اشتراک گذاشته و یا به صورت آنلاین منتشر نمایید.

برای تجربه این بازی واقعیت مجازی به هدست Daydream View نیاز دارید.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود