آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Demon Hunter 3 v1.0 + data

Demon Hunter 3 (Full) یک بازی پازل ماجراجویانه فوق‌العاده است که از سوی توسعه‌دهندگان بازی‌های ENIGMATIS و GRIM LEGENDS به شما ارائه می‌شود!

با شکست دادن هیولا از بعدی دیگر، داون هارلوک امید داشت تا بقیه عمرش را در آرامش سپری کند. اگرچه شرایط زندگی یک کودک را در خطر قرار داده و بار دیگر داون را از بازنشستگی به حل معماهای فراطبیعی و شکار شیاطین جهنمی کشانده است. آیا بهترین کاراگاه فراطبیعی می‌تواند مسیر تاریک را دنبال کرده و با یک دشمن ماوراءاطبیعه مواجه شود؟

 

ویژگی‌ها :

عازم یک ماجراجویی پر از جادو و اتفاقات فراطبیعی شوید!

بیش از 26 بازی کوچک و پازل سبک اشیاء پنهان را حل نمایید!

یک داستان جذاب، و پر از اسرار و معماهای متنوع برای کاوش!

تغییرات و پیچ و تاب‌های هوشمندانه در بازی شما را در حال تعلیق نگاه خواهد داشت!

یک ماجراجویی جایزه شما را به تاریکی و مکان‌های متروکه خواهد کشاند!

گیم‌پلی رده‌بالا و فراگیر که برای انواع گوشی‌ها و تبلت‌ها بهینه‌سازی گردیده است!

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود