آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

MEGA MAN 2 MOBILE v1.00.00

MEGA MAN 2 MOBILE دومین فصل در مجموعه مگامن می‌باشد که در آن مبارزه تازه آغاز شده است…

با متوقف شدن نقشه دیوانه‌وار دکتر ویلی برای سلطه بر دنیا، صلح و آرامش بار دیگر حاکم شده است. اما دکتر ویلی به طور مخیانه هشت ربات قدرتمند دیگر را ایجاد نموده است. با وجود این ربات‌های شرور، آیا مگامن می‌تواند از عهده چالش برآمده و بار دیگر دکتر ویلی را شکست دهد؟

 

ویژگی‌ها :

گیم‌پلی و دشواری بازی برای گوشی‌ها بهینه‌سازی گردیده است

ار مخازن E می‌توانید برای پر کردن جان مگامن استفاده نمایید

مگامن 2 نسبت به نسخه قبلی بزرگتر است و به جای 6 ربات 8 ربات دارد

چهارده مرحله چالش‌برانگیز برای رد کردن و شش مرحله مرگبار ویلی

دارای دو حالت بازی عادی با بی‌نهایت ادامه، و سخت با تعداد ادامه محدود

گزینه‌های مختلف تنظیمات شامل صدا، ویبره، حمله، سرعت و دکمه‌ها

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود