آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

VR Horror: Mutant Zombie Shoot v1.7

در بازی اکشن واقعیت مجازی VR Horror: Mutant Zombie Shoot در پیچ و خم ترسناک پر از زامبی‌ها و موجودات جهش‌یافته دیگر که برای گوشت انسان گرسنه‌اند دوام بیاورید.

با استفاده از سلاح‌های خود به سوی آن‌ها نشانه‌روی کرده و منفجرشان کنید!

برای تجربه این بازی به یک هدست واقعیت مجازی (ماننند گوگل کاردبورد) نیاز دارید و دستگاه شما باید حداقل یک گیگابایت رم و پردازنده دو هسته‌ای داشته باشد.

 

ویژگی‌ها :

خود را برای کاوش در یک مارپیچ پر از زامبی و موجودات جهش‌یافته آماده کنید

آن‌ها را بترکانید تا امتیاز کسب نمایید

از طریق سیستم بازتولید به اندازه کافی جان خواهید داشت

با زامبی‌ها، موجودات جهش‌یافته، گربه شیطانی، عنکبوت شرور و موجودات جهنمی ملاقات کنید

کنترل کامل بر راه رفتن شخصیت بدون نیاز به کنترلر

جلوه ذرات که با استفاده از پردازنده گرافیکی دستگاه رندر می‌شود

دارای سیستم پاداش اختصاصی در بازی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود