آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

MEGA MAN 5 MOBILE v1.00.00

MEGA MAN 5 MOBILE پنجمین فصل از سری بازی‌های مگامن می‌باشد.

با کشف و خنثی شدن نقشه‌های دکتر ویلی یک بار دیگر، مگامن یک زندگی آرام را آغاز کرده است. اما هیچ‌چیز نمی‌توانست او را برای خیانت برادرش به نام پروتومن آماده کند. پروتومن به نظر می‌رسد که سردسته سپاهی از ربات‌های قدرتمند می‌باشد، بدترین تهدید برای صلح جهانی تاکنون!

 

ویژگی‌ها :

گیم‌پلی و سطح دشواری بازی برای گوشی‌ها بهینه گردیده است

دکتر قزاق یک ربات پشتیبان طراحی کرده تا به مگامن کمک کند

صفحات ویژه که در سراسر 8 مرحله پراکنده شده‌اند را جمع‌آوری کنید

دکمه پایین + پرش را نگاه دارید تا سر بخورید و با استفاده از این تکنیک سریع حرکت نمایید

دارای دو حالت بازی عادی و سخت

تنظیمات مختلف شامل صدا، ویبره، حمله، سرعت و دکمه‌ها

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود