آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

MEGA MAN 3 MOBILE v1.00.00

MEGA MAN 3 MOBILE سومین فصل در مجموعه بازی مگامن برای اندروید می‌باشد.

دکتر ویلی توسط مگامن شکست داده شده، خطاهای روش خود را نشان داده و با کنار گذاشتن شرارت به دکتر لایت کمک می‌کند تا ربات عظیم گاما را بسازد. اما همه چیز به خوبی پیش نمی‌رود: یک روز ربات‌ها به هشت سیاره معدنکاری اعزام گردیده و از کنترل خارج شده‌اند! مگامن همراه با دستیار خود به نام راش با عجله عازم می‌شود تا علت این بحران بین سیاره‌ای را کشف نماید!

 

ویژگی‌ها :

گیم‌پلی و میزان سختی بازی برای گوشی‌های هوشمند بهینه‌سازی گردیده است

سگ ربات شما به نام راش می‌تواند در همه شرایط تاکتیکی به کمک شما بیاید

از برخی فضاهای باریک تنها با سر خوردن می‌توان عبور کرد

با نگاه داشتن پایین + پرش در حال بازی می‌توانید سر بخورید و از حملات دوری نمایید

دارای دو حالت بازی عادی با ادامه نامحدود و سخت با تعداد ادامه محدود

گزینه‌های مخلتف برای تنظیمات شامل صدا، ویبره، حمله، سرعت و دکمه‌ها

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود