آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

SLIDE LAUNCHER PRO v2.6

لانچر SLIDE LAUNCHER PRO به کاربران اندروید امکان می‌دهد تا صفحه خانگی دستگاه خود را ساده کنند، صفحه نمایش آن را خالص نمایند و به کارکردهای مورد نیاز خود با بیشترین سرعت و سادگی ممکن دسترسی داشته باشند. فناوری این لانچر توسعه داده شده تا به کاربران امکان دهد در زمان و مصرف باتری دستگاه خود صرفه‌جویی نمایند.

 

ویژگی‌ها :

رابط کاربری تخت (آیکان‌های دایره‌ای و مربعی)

بخش‌های مخاطبین، تنظیمات، جستجوی وب، شماره تلفن‌ها و میانبرها

باز کردن بخش اعلان‌ها با نگاه داشتن دکمه لانچر

امکان انتخاب برنامه پیام‌رسانی و ابزار جستجوی وب

نمایش بر اساس شبکه‌بندی

پشتیبانی از نوار علاقه‌مندی‌ها و علاقه‌مندی در صفحه خانگی

قابلیت تغییر اندازه آیکان‌ها، اندازه نوار جستجو و نوار علاقه‌مندی

فریز کردن تاریخچه و غیرفعال نمودن آیتم‌های بعدی

قابلیت اضافه کردن ویجت به صفحه خانگی دستگاه

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود