Danse: Lethal Letters (Full) v1.0 + data

در بازی ماجراجویانه Danse: Lethal Letters (Full) ایرینا یک رقاصه بالت دوست‌داشتنی و با استعداد است، که در آینده نزدیک با کنت آنتونوف خوش‌تیپ ازدواج خواهد کرد. البته نامزدش نگران است، زیرا او تعدادی تجربه از دست دادن هوشیاری داشته و کارهایی را انجام داده که از آن‌ها چیزی در ذهنش باقی نمانده است. به عنوان یک روانشناس متخصص، او از شما خواسته تا به سنت پترزبورگ بیایید تا ببینید که آیا می‌توانید متوجه شوید چه چیزی در حال ایجاد مشکل می‌باشد.

در طول حالت‌های موسیقی ایرینا در حال چه کاری است؟ آیا راهی برای متوقف کردن آن‌ها وجود دارد قبل از اینکه او کاری را انجام دهد که برای همیشه پشیمان باشد؟

آیا کسی مانند یک عروسک خیمه‌شب‌بازی در حال کنترل کردن ایرینا می‌باشد؟ از طریق صحنه‌های اشیاء پنهان چالش‌برانگیز انگیزه صحیح را کشف نمایید.

مقصر بزدل را پیدا و متوقف کرده و از محتوای اختصاصی نسخه کلکسیونر لذت ببرید.

هزاران اشیاء پنهان را بیابید و ده‌ها پازل و بازی کوچک را حل نمایید.

افزایش لایک و فالوور اینستاگرام
افزایش لایک و فالوور اینستاگرام با استفاده از نرم‌افزار اینستایار به سادگی تعداد لایک‌ها و فالوورهای خود را افزایش‌دهید. دانلود رایگان اینستایار

دیدگاه ها

 • سلام
  من هربازی که از سایت شما با دیتا دانلود میکنم کار نمیکنه
  خسته شدم
  همش میگه متوقف شده
  با اینکه سیستم عامل گوشیم بروزه
  چیکار کنم؟؟؟
  ممنون میشم جواب بدید

  • اول فایل زیپ دیتا رو دانلود کنید بعد نرم افزار winrar باز کنید و فایل دیتا رو از زیپ خارج کنید بهتون ی فولدر می ده اون فایل رو در توی پوشه obb حافظه داخلی گوشی تون قرار بدید اگر درست این کار کنید وقتی به تنظیمات گوشی و برنامه ها بروید( apps<- setting) حجمی که برای بازی می ده برابر با مجموعه دیتا و apk خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید