آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Salary Warrior v1.0.3

Salary Warrior یک بازی نقش‌آفرینی فانتزی برای گوشی‌ها و تبلت‌های اندرویدی است که در آن به هر دلیلی، قدرت پرورش هیولا در حال رشد در قلمرو می‌باشد!

قلمرو به دنبال پیمانکارانی برای حل این مشکل می‌باشد تا بتواند سرزمین را نجات دهد.

به یک جنگجوی حقوق‌بگیر تبدیل شوید و با دشمنان به مبارزه بپردازید!

اگر سخت کار کنید، می‌توانید با مذاکره دستمزد بالاتری را بدست بیاورید! همچنین در این بازی تعداد زیادی رویداد گوناگون وجود دارد!

سیاه‌چال‌ها آماده‌اند تا شما به آن‌ها حمله نمایید و موجودات شرور را پاکسازی کنید!

سیاه‌چال‌ها و محتوای گوناگون جدید در آینده به بازی اضافه خواهند گردید.

پس بیایید با هیولاهای در حال پرورش مواجه شوید و آن‌ها را شکست دهید!

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود