آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

PicaSim: Flight simulator v1.1.1074

PicaSim: Flight simulator یک شبیه‌ساز پرواز برای هواپیماهای کنترلی است. با استفاده از این بازی می‌توانید نحوه پرواز را یاد بگیرید، عملیات آکروباتیک را تمرین نمایید و یا تنها با پرواز هواپیما در یک روز بارانی خود را سرگرم کنید.

 

ویژگی‌ها :

انواع مسابقات شامل سبک F2F و فضای باز

چالش‌های گوناگون از جمله برزخ و زمانی

هواپیماهای مختلف شامل GeeBee R2, Tigger و نسخه الکتریکی Neoslope

همچنین دارای یک کوادکوپتر و هواپیمای آکروباتیک

محیط‌های پانوراما شامل صحنه تپه‌های برفی، دشت مسطح و…

هواپیماها و محیط‌های جدید در آینده اضافه خواهند شد

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • واقعا عالیه

  • خیلی خوبه میلیارد ها ستاره هم کمه

  • این عالی هست عالی خیلی خوبه بیشتر هواپیماهاش بازه صد هزار تا ستاره هم کمه

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود