آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Battleship Lonewolf – Space TD v1.4 + data

Battleship Lonewolf – Space TD یک بازی آرکید به سبک دفاع از قلعه برای گوشی‌ها و تبلت‌های اندرویدی است که در آن کشتی فضایی خود را فرماندهی می‌کنید و در کهکشان جنگ‌های حماسی برپا می‌نمایید.

در فضا به پرواز بپردازید: کشتی فضایی خود به نام گرگ تنها را هدایت کنید تا در گوشه و کنار فضا با دشمنان خود بجنگید.

کشتی فضایی خود را مجهز کرده و آن را ارتقاء دهید: آرایش استراتژیک سلاح‌های فیزیکی و اختیاری علاوه بر برجک‌های دارای ویژگی‌های گوناگون و همچنین مهارت‌های فعال.

با دشمنان گوناگون به مبارزه بپردازید: کشمکش هیچ‌گاه به پایان نخواهد رسید. پس از انجام مأموریت‌های کمپین در حالت بازی بقاء ماجراجویی خود را ادامه دهید.

 

ویژگی‌ها :

دارای مأموریت‌های جدید در مراحل

9 زبان شامل فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، ژاپنی، چینی و…

قابلیت ذخیره پیشرفت بازی در فضای ابری

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود