آگهی

ردیابی بدون نیاز به gps و اینترنت!! (نسخه جدید) نمایش لیست تماس و و پیام کوتاه ردیابی و کنترل از از راه دور با وارد کردن شماره موبایل؛نرم افزار ردیاب شماره موبایل کاملا ایرانی و فارسی ؛ قیمت این برنامه تنها 8500 تومان میباشد .

دانلود
آگهی

با نصب اپلیکیشن کبال، به مجموعه‌ی گسترده‌ای از متخصصان حرفه‌ای خدمات ساختمانی، در زمینه‌های متنوع نقاشی ساختمان، کابینت، پارکت، کاغذدیواری، کاشی و سرامیک و ... دسترسی همیشگی دارید.

دانلود کنید
آگهی

این روزها همه به دنبال بالا بردن اعضای کانال خود و کسب درآمد از اون هستند، با این برنامه اعضای کانال خود را افزایش بدید و کسب درآمد کنید و اعضای کاملا واقعی جذب کنید.

دانلود
آگهی

ویژه همراه اولی ها و ایرانسلی ها به مناسب #دهه_فجر، از 1000 تومان تا 300 هزار تومان شارژ رایگان دریافت کنید.

کلیک کنید

Steel And Flesh v1.4 + data

Steel And Flesh ترکیبی از اکشن و استراتژی قرون وسطی را به شما ارائه می‌کند. خود را در قرون وسطی می‌یابید، جایی که ۱۲ قبیله بزرگ در حال منازعه میان خود بر سر زمین‌ها هستند. یک دنیای وسیع را با اقیانوس‌ها، قاره‌ها و جزایر باز می‌کنید. اروپا در شمال قیام کرده و تحت اختیار دزدان دریایی می‌باشد. شما می‌توانید یک دزد معمولی باشید که با راهزنان مبارزه کرده و به روستا حمله می‌نماید. و یا با هریک از قبیله‌ها پیمان ببندید و در نبردهای بزرگ با دشمنان قدرتمند بجنگید. و البته همیشه این فرصت را خواهید داشت تا به پادشاه قبیله خود تبدیل شوید، زمین‌های جدید را تسخیر کنید و اربابان بیشتری را به خود متصل نمایید تا قدرتتان افزایش پیدا نماید.

 

ویژگی‌ها :

در یک نقشه جهانی شامل قاره‌ها و جزیره‌ها به کاوش بپردازید

۱۲ قبیله (امپراتوری روم، روس، عثمانی، مغول‌ها، وایکینگ‌ها و…)

دارای انواع شهرها، قلعه‌ها، روستاها و بنادر

در دریاها و اقیانوس‌ها به کشتی‌رانی بپردازید

نبردهایی که تجربه می‌کنید به سبک سوم شخص می‌باشند

قابلیت‌های سفارشی‌سازی فراوان

 

تغییرات نسخه ۱٫۴ :

اضافه شدن صحنه محاصره شهر

بهینه سازی نقشه بازی

رفع مشکل ایستادن سرباز در دروازه و حمله نکردن

اضافه شدن سربازان نخبه، ۱۳ لباس، ۱۳ کلاه، ۱۲ چمکه، ۸۴ سپر و ۷ نیزه

دیدگاه ها

پاسخ دهید