آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Battlefield Combat: Eclipse v5.1.4

کابوس‌ها واقعی هستند، و شما را شکار خواهند کرد.

سال 2054 است، روزی شگفت‌انگیز در سان‌فرانسیسکو بود و هیچ چیزی ما را برای آنچه رخ داد آماده نکرده بود. بدون هشدار، تاریکی آمد. یک کسوف؟ مقامات غافلگیر شده بودند. برای چندین ساعت نور بازنگشت؛ شایعه‌ها از حوادث غیرقابل توضیح، مردن مردم و ناپدید شدن همه شهرها در سواحل شرقی خبر می‌دادند. ترس، هیستری و پس از آن سکوت. زمانی که تاریکی سرزمین را فرا گرفت زامبی‌ها و شیاطین در خیابان‌ها راه افتاند. آخرالزمان فرا رسیده است.

Battlefield Combat: Eclipse بازی نهایی شبیه‌ساز نبرد مدرن است که در آن باید در مأموریت خود برای نجات بشر از نابودی، با فرقه‌گرایان، زامبی‌ها و شیاطین به مبارزه بپردازید.

 

ویژگی‌ها :

سلاح‌های متفاوت با قابلیت سفارشی‌سازی و ارتقاء

بازوکا، مسلسل، تفنگ و تک‌تیرانداز در اختیار شماست

شلیک واقع‌گرایانه سلاح شما با بیش از 70 سناریوی با دقت طراحی شده

گرافیک سه‌بعدی واقعی بهینه‌سازی شده برای انواع دستگاه‌ها

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • زیاد جالب نیست.دانلود نکنید

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود