آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Battlefield Combat: Duty Call v5.1.4

سناریوی سخت جنگ جهانی دوم، خونین‌‌ترین نبرد در تاریخ. بمباران شهر را نابود کرد، دو ارتش ماه‌ها درگیر شدند و جنگ محدود به نبردهای ساختمان به ساختمان شد. یک کماندوی شجاع، تنها با تفنگ خود در خط مقدم، با استفاده از مهارتهای تک‌تیراندازی شگفت‌انگیز خود بیش از 200 نفر را کشت. نام او، واسیلی زایتسف.

حالا بیش از 70 سال بعد، تاریخ تکرار می‌شود. Battlefield Combat: Duty Call ادای احترام مدرن به شجاعت آن فرد و قهرمانان دیگر است که در آن در نبردی برای کنترل استالینگراد به مبارزه می‌پردازید.

 

ویژگی‌ها :

سبک و داستان بازی برای لذت بردن بهتر بازیکنان بازسازی شده

فشار یک تک‌تیرانداز که به تنهایی با دشمن روبرو می‌شود را احساس کنید

امواج بی‌پایان دشمنان کنترل شده با هوش مصنوعی بازی

تیراندازی و خشاب‌گذاری سلاح واقع‌گرایانه

72 سناریوی مختلف که با دقت طراحی و تست گردیده‌اند

گرافیک سه‌بعدی واقع‌گرایانه، بهینه‌سازی شده برای انواع دستگاه‌ها

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود