آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Cerveau & Psycho v4.3.2

Cerveau & Psycho مجله پیشرو در روانشناسی می‌باشد که اکنون برای دستگاه‌های اندرویدی ارائه گردیده است.

در قلب علوم شناختی معاصر برای ده سال، این مجله راهی برای فهم عملکرد مغز و رمزگشایی انسان بوده است.

هر دو ماه، اخبار را بخوانید و مقالات پژوهشگران سراسر دنیا درباره پیشرفت‌ها در علم نوروبیولوژی را مرور نمایید. علاوه بر آن، هر سه ماه، نسخه ویژه منتشر می‌شود.

پیاده‌سازی این مجله بر روی اندروید به شما امکان می‌دهد مستقیماً به مجله و نسخه ویژه آن دسترسی داشته باشید و محتوای کامل را بر روی دستگاه خود بخوانید.

 

ویژگی‌ها :

رابط کاربری ساده برای پیدا کردن سریع آخرین شماره‌ها و آرشیو مجله

خواندن راحت با حالت‌های افقی و عمودی، بزرگنمایی و خلاصه تعاملی

غنی‌سازی با ارجاع به محتوای اضافه بر روی وب‌سایت www.pourlascience.fr

قابلیت دسترسی آفلاین به مجله‌های دانلود شده

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود