آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Dodonpachi Unlimited v1.0.1.50a + data

در Dodonpachi Unlimited بازی تیراندازی دیوانه‌وار افسانه‌ای احیا گردیده است! بازی کلاسیک آرکید با سطح شیطانی همراه با قدرت افزایش یافته بازگشته است!

با استفاده از کنترل‌های لمسی ساده تک‌انگشتی سعی کنید از آتش دوری نمایید. با 7 سطح مختلف از تازه‌کار تا استاد، اکنون هرکسی می‌تواند از این بازی لذت ببرد!

 

ویژگی‌ها :

سیستم سفارشی‌سازی هواپیما برای احساس قدرت فزاینده حین بازی

از سکه‌هایی که پس از کامل کردن مأموریت بدست آوردید استفاده کنید تا عملکردها را ارتقاء دهید

گرافیک پیکسلی بازی بهبود یافته است

اکنون با مهارت‌های مختلف شخصیت‌ها برای بهترین قهرمانان با توانایی‌های ویژه تلاش کنید

حالت رتبه‌بندی جهانی نیز اضافه گردیده است! سعی کنید به رتبه یک جهانی دست پیدا نمایید

با بازیکنان سراسر دنیا بر سر رکورد به رقابت بپردازید

این بازی بیش از 10 زبان شامل اسپانیایی، فرانسوی، انگلیسی و… را پشتیبانی می‌کند

با کشیدن انگشت خود هواپیما را حرکت داده و با دو بار لمس بمب بیاندازید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود