آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Collect or Die v1.0.4

در بازی اکشن Collect or Die شما نمونه آزمایش هستید و برای یک برنامه علمی داوطلب گردیده‌اید.
در مرکز فناوری و آموزش می‌توانید پیش از تعدادی آزمایش جسمی و روحی کیک و چای میل نمایید. توجه داشته باشید با وجود اینکه اهداف اولیه این برنامه سرگرمی و یادگیری می‌باشد، آسیب‌های جدی نیز ممکن است رخ دهد. برای اطمینان از ایمنی نمونه‌های آزمایش، همه جریان توسط تجهیزات دوربین مدار بسته تحت نظارت و کنترل می‌باشد.
این یک بازی سرعتی به سبک پلتفرمر کلاسیک است که در یک مرکز علمی قدیمی اتفاق می‌افتد. هدف ساده است، به آدمک چوبی کمک کنید همه سکه‌ها را جمع‌آوری کرده و یا مشاهده کنید که می‌میرد!

 

ویژگی‌ها :

فیزیک پویا به سبک ragdoll

40 مرحله در 4 فصل که بیشتر خواهد شد

جدول امتیازات و دستاوردها

انواع تله‌ها و موانع خطرناک

کنترل به وسیله کج کردن با قابلیت تنظیم

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود