آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

CRYSTAL RUSH! COLOR SWITCH IT! v1.0.20

بازی آرکید CRYSTAL RUSH! COLOR SWITCH IT! را انجام داده و به بهترین بازیکن تبدیل شوید!
این بازی جدیدترین عنوان از استودیوی بازی‌سازی Artik Games می‌باشد که در آن شما با شلیک فلش‌های رنگارنگ در زمان دقیق باید به دنبال کسب بالاترین امتیاز باشید! همه اشکال رنگی را نابود کنید. شما باید به هر قیمتی که شده از کریستال‌های خود محافظت نمایید.
نحوه انجام بازی به این صورت است که باید رنگ سر پیکان را مشاهده کرده و به شکل هندسی مرتبط با آن شلیک نمایید! به تکنیک بازی مسلط شده و به بهترین بازیکن تبدیل شوید! مراقب باشید اشتباه لمس نکنید وگرنه باید از ابتدا آغاز نمایید.
در این نسخه از بازی مشکل کرش در دستگاه‌های هواوی رفع گردیده و پوسته‌های جدید به آن اضافه شده است.
این بازی بدون تبلیغات به شما ارائه می‌شود.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود