آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Drift Mania Championship v1.74 + data

با وجود میلیون‌ها کاربر، بازی Drift Mania Championship برای هر بازیکنی که به مسابقات اتومبیل‌رانی و دریفت علاقه دارد ضروری است! همین امروز بازی را دانلود کرده و به دریفت مشغول شوید.

دریفت به معنای مانور دادن در سر پیچ‌ها با سرعت‌های بالا در زاویه‌ها و سرعت‌هایی است که در آن خودرو چسبندگی خود به جاده را از دست می‌دهد. دریفت زمانی اتفاق می‌افتد که راننده یک سر خوردن کنترل‌شده را در سر پیچ‌ها انجام داده و در عین حال مسیر را حفظ می‌نماید.

 

ویژگی‌ها :

سیستم کنترل رده‌بالا شامل سیستم دریچه گاز متغیر و ترمز دستی هیدرولیک

شامل 7 وسیله نقلیه با ویژگی‌های منحصربه‌فرد

در 5 مسیر مسابقه منحصربه‌فرد با 3 درجه سختی به رقابت بپردازید

از میان 3 زاویه دید مختلف برای دوربین انتخاب نمایید

دارای دو حالت برای شتاب گرفتن شامل پدار و نوار کنترل

قابلیت تنظیم میزان حساسیت فرمان

سیستم بازپخش با هایلایت بهترین دریفت‌های شما

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود