آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Galaxy Pack 3D Live Wallpaper v1.0.5

Galaxy Pack 3D Live Wallpaper یک والپیپر زنده رنگارنگ و متحرک است که به صفحه نمایش گوشی و تبلت اندرویدی شما جان می‌بخشد و آن را با رنگ‌های خیره‌کننده پر می‌کند. این والپیپر را به عنوان پس‌زمینه قرار دهید و گوشی و تبلت اندرویدی خود را زیبا نمایید. این والپیپر توسط موتور یونیتی ساخته شده است.

پس‌زمینه‌های فضا شامل فضای آبی، سحابی صورتی، سحابی سبز، نور سحابی آبی و فضای تاریک می‌باشند. می‌توانید از میان کهکشان، حلقه سیارک، سحابی، سیاره غول‌پیکر، میدان سیارک، ستاره‌های بزرگ و ستاره‌های دنباله‌دار انتخاب کنید.

صفحه کنترل به شما کمک می‌کند سریعتر میان صفحهات جابجا شوید. می‌توانید از منوی تنظیمات صفحه کنترل را غیرفعال نمایید. برای باز کردن تنظیمات بر روی صفحه دو بار لمس کنید.

گزینه‌های بیشتری در نسخه‌های آینده والپیپر به آن اضافه خواهند گردید.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود