آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Pandora X v1.0.32

Pandora X (Unreleased) یک بازی اکشن نقش‌آفرینی کلاسیک است که شما در نقش قهرمانان منتخبی بازی می‌کنید که به نام آتنا مبارزه خواهند کرد تا امید را به یک دنیای پر از هیولا و شیاطین دیگر بازگردانید!

این بازی دارای کنترل‌های شهودی مختلف می‌باشد که می‌توانید از میان صفحه لمسی و یا جوی‌استیک مجازی انتخاب نمایید تا از گیم‌پلی هیجان‌انگیز بازی لذت ببرید.

قهرمانان شما قابل سفارشی‌سازی می‌باشند! صدها شخصیت در بازی وجود دارد که می‌توانید به وسیله هزاران نوع مهارت و آیتم گوناگون آمار آن‌ها را ارتقاء دهید.

یکی از دوستان خود را دعوت کنید تا به مأموریت شما ملحق شود! همراه با هم به قلع و قمع هیولاها و پیدا کردن آیتم‌ها کم‌یاب بپردازید! تیم خود را به بهترین ابزار مجهز کنید و در برابر انبوهی از هیولاها به نیروی توقف‌ناپذیر تبدیل شوید.

در این بازی چند نوع حالت مختلف وجود دارد. تعداد زیادی مرحله را می‌توانید در حالت داستانی انجام دهید! چالش‌ غول‌های بازی، مراحل یورش و بیشتر! ستاره‌ها را جمع‌آوری کنید تا جوایز فوق‌العاده بدست بیاورید! گیم‌پلی و ویژگی‌های بازی مرتباً به‌روز رسانی می‌شوند! مراحل دشوارتر را به چالش بکشید تا آیتم‌های نادر و مخصوص را از آن خود نمایید.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود