آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Perfect Cast IPTV v1.1.18

Perfect Remote یک برنامه کاربردی برای دستگاه‌های اندرویدی است که گوشی هوشمند شما را به کنترل برنامه Perfect Player IPTV تبدیل می‌کند. (نیازمند نسخه 1.4.0 برنامه و یا بالاتر)

با استفاده از این برنامه قادر خواهید بود تا برنامه پرفکت پلیر را کنترل نمایید. برای این کار در آن برنامه به قسمت تنظیمات رفته و در بخش GUI کنترل را فعال نمایید. همچنین مطمئن شوید گوشی هوشمند شما و دستگاه IPTV به یک شبکه متصل می‌باشند.

 

ویژگی‌ها :

لیست کانال‌ها از Perfect Player IPTV گرفته می‌شود

نمایش لیست کانال‌های مورد علاقه با قابلیت ویرایش

کنترل صدا (افزایش و کاهش صدا و قطع کردن صدا)

پشتیبانی از چند تلویزیون که برنامه پرفکت پلیر بر روی آنها نصب شده باشد

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود