آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Malevolent Machines v1.1

در بازی اکشن Malevolent Machines سبک استیم‌پانک پر زد و خورد با رانر بی‌پایان ترکیب می‌شود.

آزمایشگاه دکتر لیلا گرین به خطر افتاده است. انبوهی از تولیدات عیب‌دار او توسط یک تهدید اسرارآمیز در خیابان‌ها آزاد شده‌اند. دکتر گرین نگران از اینکه در صورت نابودی دنیا بودجه تحقیقاتی خود را از دست خواهد داد، عازم متوقف کردن آنها می‌شود. او ساخته‌های خود که باقی مانده‌اند را همراهش به این سفر می‌برد. آیا او می‌تواند شهر را پس بگیرد؟ مجهز به پنجه‌های افسانه‌ای و لیزرهای هسته‌ای، موشک‌های گردباد و توپ انفجاری، آن‌ها بهترین سعی خود را خواهند کرد.

از گیم‌پلی دو‌تایی لذت ببرید، که در آن بازیکن میان سبک پلتفرمر و تیراندازی بلادرنگ جابجا می‌شود. با غول‌های بزرگ مبارزه کنید، در یک سرزمین وسیع استیم‌پانک سفر نمایید و از یک بازی بدون تبلیغات و خریدهای درون برنامه‌ای بر روی دستگاه اندرویدی خود لذت ببرید!

 

تغییرات نسخه 1.1 :

رفع مشکلات برنامه

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود