بازی دیل کپلر آیکون

Dale Kepler Big Dipper Shipper

بازی دیل کپلر
4.0 (94) امتیاز در گوگل‌پلی
اکشن , بازی

Dale Kepler Big Dipper Shipper یک بازی اکشن آرکید جذاب است که دارای گرافیک اصلی خیره‌کننده و داستانی لذت‌بخش و زنده می‌باشد. در این بازی شما در نقش دیل کپلر بازی می‌کنید، که در مأموریتی برای انتقام از قلدر فضایی به نام راستی هابل می‌باشد. با همکاری متحدانی که تازه پیدا می‌کنید مسیری در سراسر کهکشان آزاد نمایید تا دشمن خود را شکست داده و باارزش‌ترین جایزه خود را پس بگیرید.

کشتی فضایی خود را سفارشی کنید! با تیم خود از منابع میان کهکشانی استفاده کرده تا انواع سلاح‌ها شامل ساچمه‌ای، سلاح‌های ویژه، و تغییرات را ارتقاء دهید.

تصاویر زیبا و لذت‌بخش! گرافیک زیبا و طراحی شده با دست که توسط هنرمند میکا ارائه می‌شود. انفجارات فوق‌العاده و جلوه‌های ویژه، و تصاویر پس‌زمینه که در حین بازی تولید می‌شوند.

گیم‌پلی پر از اکشن! در مسیر خود تیراندازی کنید، منفجر نمایید و جا خالی دهید تا از میان دشمنان پیشروی نمایید. از استراتژی زیرکانه و زرادخانه‌ای وسیع از سلاح‌های جمع‌آوری شده استفاده کنید تا غول‌هایی که با آنها مواجه می‌شوید را شکست دهید.

آگهی

اطلاعات بیشتر

  • پیش نیاز : Android 5.0 و بالاتر
  • نسخه کنونی : 1.0.12
  • اندازه : 73M
  • تاریخ به‌روزرسانی : 1398/06/03

ویدیوی معرفی

افزایش لایک و فالوور اینستاگرام
افزایش لایک و فالوور اینستاگرام با استفاده از نرم‌افزار اینستایار به سادگی تعداد لایک‌ها و فالوورهای خود را افزایش‌دهید. دانلود رایگان اینستایار

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود