بهترین بازی های استراتژیک اندروید 2019
احتمالا می‌پسندید بهترین بازی های استراتژیک اندروید 2019
بازی استراتژیک طوفان صحرا آیکون

Desert Stormfront - RTS

بازی استراتژیک طوفان صحرا
4.4 (327) امتیاز در گوگل‌پلی
آنلاین / چند نفره , استراتژیک , بازی

Desert Stormfront – RTS یک بازی به سبک استراتژی بلادرنگ است که در خاورمیان اتفاق می‌افتد. در این بازی شما در مناطق داغ صحرایی برای قدرت و نفت به مبارزه می‌پردازید. نیروهای در اختیار شما شامل هاموی، تانک، توپخانه، مکانیک، هلیکوپتر، هواپیما، کشتی‌، زیردریایی و غیره می‌باشند. این بازی از حالت چندنفره از طریق شبکه خانگی و اینترنت پشتیبانی می‌نماید.

این بازی دارای 30 مأموریت تعریف شده است که در آن شما فرماندهی ائتلاف غرب را بر عهده دارید و برای کنترل شهرهای بزرگ خاورمیانه، میادین نفتی و ساختارهای نظامی می‌جنگید. کشورهای در جنگ شامل ایالات متحده، انگلستان، فرانسه، ایتالیا، عراق، ایران، عربستان سعودی، مصر، افغانستان به علاوه یک گروه شورشی می‌باشند.

این بازی علاوه بر 30 مأموریت خود شامل یک مولد نقشه است که دارای سناریوهای نابودی نیروهای دشمن، تسخیر پرچم، دفاع در برابر نیروهای مهاجم، مأموریت‌های پشتیبانی، نبردهای دریایی و هوایی و همچنین نبرد تانک می‌باشد. این بازی امتیازات بالا و آمار بازیکن را ردگیری می‌کند.

اطلاعات بیشتر

  • پیش نیاز : Android 2.2 و بالاتر
  • نسخه کنونی : 1.0.25
  • اندازه : 47M
  • تاریخ به‌روزرسانی : 1398/02/23
افزایش لایک و فالوور اینستاگرام
افزایش لایک و فالوور اینستاگرام با استفاده از نرم‌افزار اینستایار به سادگی تعداد لایک‌ها و فالوورهای خود را افزایش‌دهید. دانلود رایگان اینستایار

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود