آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Shadowmatic v1.0.2 + data

Shadowmatic یک بازی پازل است که تخیل شما را تحریک می‌کند و جایزه نیز کسب نموده است. در این بازی شما اشیاء انتزاعی را در جلوی یک نور می‌چرخانید تا یک سایه قابل تشخیص ایجاد شود که مربوط به محیط اطراف است.

این بازی گرافیک خیره‌کننده را با گیم‌پلی آرامش‌بخش و جذاب ترکیب می‌کند. در سفر شما برای کشف راه حل صحیح، به تعداد زیادی سایه غیرمنتظره و متنوع روبرو خواهید شد.

این بازی دارای محیط‌های گوناگون می‌باشد که هریک مفهوم، جو و موسیقی منحصربه‌فرد دارند.

 

ویژگی‌ها :

بیش از 100 مرحله در 12 محیط گوناگون

گرافیک سه‌بعدی زیبا

اهداف ثانویه برای پیدا کردن

پیشرفت غیرخطی در مراحل

نمای سه‌بعدی پارالاکس

دستاوردهای مختلف برای کسب کردن

دارای سیستم راهنما

حالت بازی آرکید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود