آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Blood Warrior: RED EDITION v1.2.2 + data

در سال 2017 یک بازی فانتزی تاریک جدید به نام Blood Warrior: RED EDITION به شما ارائه می‌شود. هیجان بازی‌های سبک پر زد و خورد را با گرافیک باکیفیت تجربه نمایید.
برای انجام روان این بازی به دستگاهی با حداقل پردازنده دو هسته‌ای 1.2 گیگاهرتزی و یک گیگابایت رم نیاز دارید که البته پردازنده 1.4 گیگاهرتزی و 1.5 گیگابایت رم پیشنهاد می‌گردد. دستگاه‌های دارای پردازنده دوهسته‌ای ممکن است بسته به مقدار رمی که در دسترس می‌باشد بازی را روان اجرا نکنند، پس سعی کنید از همه برنامه‌های دیگر خارج شده تا حداکثر رم در اختیار بازی قرار بگیرد.

 

ویژگی‌ها :

گرافیک باکیفیت و کاملاً سه‌بعدی

می‌توانید همه استرس خود را خالی کرده و حس هیجان را تجربه کنید

خود را به انواع مهارت‌ها و آیتم‌ها مجهز کنید

در سناریوهای جدید شخصیت سارا را مشاهده کنید

با دو حالت عادی و سخت، مجموعاً 145 مرحله گوناگون در انتظار شماست

20 نوع حیوان دست‌آموز منتظر کمک به شما هستند

سه حالت چالش شامل حمله زمان، حمله غول و کاوش

 

تغییرات نسخه 1.2.2 :

اضافه شدن زبان اسپانیایی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود