آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Cracked Mind: 3D Horror Full v1.0 + data

Cracked Mind: 3D Horror Full یک بازی ماجراجویانه سه‌بعدی است که دارای محیطی ترسناک پر از پازل و وحشت می‌باشد.

خانواده قوی دوست‌داشتنی، شغل خوب، زندگی موفق. قبلاً زمان خوبی برای شخصیت داستان بود. او یک زندگی آرام را تجربه می‌کرد که از هر لحظه‌اش لذت می‌برد. اما شرایطی هست که چیزی اشتباه می‌شود و نمی‌خواهید کاری را انجام دهید، اما سرنوشت طور دیگری رقم می‌زند… عواقب می‌توانند دنیای شما را تغییر دهد. و حالا، به جای شام خانوادگی، شما خود را در جایی عجیب و غریب می‌یابید… و مهم‌ترین چیز ترسی است که در چشمانتان وجود دارد.

در حال انجام این بازی فعالیت‌های ماوراءالطبیعه، بازی‌های فکری دیوانه‌وار و پازل‌های ترسناک را مشاهده خواهید کرد. هدف شما این است که درک کنید چه چیزی واقعاً رخ داده است و چگونه باید از این مکان تسخیر شده فرار کرد.

 

ویژگی‌ها :

داستان کمیک جالب

گرافیک باکیفیت سه‌بعدی عالی

پازل‌ها و ماجراهای جالب

خانه‌ای متروکه و پر از اشباح

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود