آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Virexian v1.3.0

در بازی اکشن Virexian جلسات بازی سریع و چالش‌برانگیز بوده و شامل تعداد بیشماری از مراحل ایجاد شده به صورت تصادفی و الگوهای دشمن همراه با هزاران سلاح و ابزار گوناگون می‌باشد. هر دور بازی به طور تضمین شده متفاوت است و در آن باید با انبوه دشمنان به مبارزه بپردازید.
بیش از 50 سلاح همراه با ارتقاء‌های متعدد و تغییرات برای قاب و ماژول‌های حرکتی، که با تغییر در روش مقابله شما با آسیب‌ها، حرکت به اطراف و مقاومت در برابر حملات دشمن، باعث ایجاد تنوع در بازی می‌شود.
تولید مراحل به صورت پویا که تضمین می‌کند هیچ دو مرحله‌ای مانند هم نخواهند بود. میادین می‌توانند باریک و به نفع نبرد نزدیک باشند و یا وسیع بوده و شما را بدون پوشش رها کنند. رویکرد خود را نسبت به محیط تنظیم کنید تا بتوانید در حد امکان به پیشروی خود ادامه دهید.
کنترل‌های بازی به طور ویژه طراحی گردیده‌اند تا بر روی صفحه نمایش لمسی ساده و مستقیم باشد.
تنوع فراوان دشمنان و غول‌های متعدد که با پیشروی شما در بازی قدرت دشمنان و دشواری بازی افزایش می‌یابد.
شامل پنج موسیقی اصل که به سبک چیپ‌تیون کلاسیک ساخته شده است و گرافیک ساده‌گرایانه که سبک مدرن را با قدیمی ترکیب کرده است.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود