آگهی

با نصب اپلیکیشن کبال علاوه بر 20 هزار تومان اعتبار هدیه ثبت نام، کارهای خانه‌تان را فقط با چند کلیک به متخصصین مجرب و متعهد کبال بسپارید. کارهایی از قبیل نظافت، نقاشی، کارواش، کاشی و سرامیک، کارهای برقی، کارهای تأسیساتی و ...

دانلود
آگهی

بازی زولا یک بازی اکشن اول شخص آنلاین است که بازیکنان با ثبت نام و فعال سازی اکانت خود در بازی زولا می توانند آن را به صورت رایگان دانلود و بازی کنند، گیم پلی اصلی بازی زولا شبیه بازیهای رقابتی معروف مثل کانتر است که شما در قالب دو تیم در مقابل هم رقابت می کنید، تیمی که بتوانند بیشترین امتیاز یا تمام افراد تیم مقابل را شکست دهد برنده مسابقه خواهد شد، بازی زولا مخصوص سیستم عامل ویندوز است و به صورت دوره ای مسابقات کشوری برای این بازی به صورت آنلاین برگزار می شود. این بازی کاملا فارسی، به صورت رایگان خدمت شما ارایه می گردد.

همین الان بازی کن

Virexian v1.3.0

در بازی اکشن Virexian جلسات بازی سریع و چالش‌برانگیز بوده و شامل تعداد بیشماری از مراحل ایجاد شده به صورت تصادفی و الگوهای دشمن همراه با هزاران سلاح و ابزار گوناگون می‌باشد. هر دور بازی به طور تضمین شده متفاوت است و در آن باید با انبوه دشمنان به مبارزه بپردازید.
بیش از ۵۰ سلاح همراه با ارتقاء‌های متعدد و تغییرات برای قاب و ماژول‌های حرکتی، که با تغییر در روش مقابله شما با آسیب‌ها، حرکت به اطراف و مقاومت در برابر حملات دشمن، باعث ایجاد تنوع در بازی می‌شود.
تولید مراحل به صورت پویا که تضمین می‌کند هیچ دو مرحله‌ای مانند هم نخواهند بود. میادین می‌توانند باریک و به نفع نبرد نزدیک باشند و یا وسیع بوده و شما را بدون پوشش رها کنند. رویکرد خود را نسبت به محیط تنظیم کنید تا بتوانید در حد امکان به پیشروی خود ادامه دهید.
کنترل‌های بازی به طور ویژه طراحی گردیده‌اند تا بر روی صفحه نمایش لمسی ساده و مستقیم باشد.
تنوع فراوان دشمنان و غول‌های متعدد که با پیشروی شما در بازی قدرت دشمنان و دشواری بازی افزایش می‌یابد.
شامل پنج موسیقی اصل که به سبک چیپ‌تیون کلاسیک ساخته شده است و گرافیک ساده‌گرایانه که سبک مدرن را با قدیمی ترکیب کرده است.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید