آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Large Launcher – Big Icon,Font v3.1.2

Large Launcher – Big Icon,Font یک رابط کاربری بزرگ برای گوشی‌های هوشمند است که به افراد سالمند کمک می‌کند با راحتی بیشتری از گوشی هوشمند خود استفاده نمایند!
این برنامه رابط کاربری گوشی یا تبلت شما را با آیکان‌ها و متن بزرگتر با خوانایی بهتر جایگزین می‌کند. این لانچر طراحی شده تا افراد دارای مشکل بینایی را مد نظر قرار داده و بیشترین خوانایی و راحتی استفاده را برای کاربر فراهم کند. کاربران به همه کارکردهای گوشی از طریق یک رابط ساده با متنون بزرگ و آیکان‌های رنگی دسترسی داشته تا به راحتی بتوانند میان آنها تمایز قائل گردند.

 

ویژگی‌ها:

استفاده بسیار آسان

همه کارکردهای مورد نیاز بر روی صفحه اصلی

ساده‌ترین سازماندهی برنامه‌ها، با دسترسی آسان

فونت‌های بزرگتر با قابلیت خوانایی آسان

دکمه‌های بزرگ، ساده به اندازه یک لمس

رابط کاربری ساده، ناوبری بدون استرس

دارای شماره‌گیر با دکمه‌های بزرگ

متن بزرگ برای پیامک

دارای چراغ قوه

مخاطبین هوشمند، با شماره‌گیری سریع

نمایش اطلاعات آب و هوای فعلی

SOS با ارسال موقعیت مکانی، می‌تواند جانی را نجات دهد

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود