بازی ماجراجویانه افسانه نمیان آیکون

Nimian Legends : BrightRidge

بازی ماجراجویانه افسانه نمیان
4.4 (1594) امتیاز در گوگل‌پلی
بازی , ماجراجویانه

در بازی Nimian Legends : BrightRidge (Unreleased) یک دنیای زیبای فانتزی باز را کاوش کنید. در میان آبشارها و رودخانه‌های درخشان، جنگل‌های انبوه، کوهستان‌های سر به فلک کشیده و سیاه‌چال‌های باستانی بدوید، شنا کنید و پرواز نمایید. به اژدهاهای قدرتمند، عقاب‌های بلندپرواز، گوزن‌های تیزپا و غیره تغییر شکل دهید.

برای ماجراجویی آماده‌اید؟ دو ماجراجویی جادویی در حالت داستانی وجود دارد. و یا می‌توانید حالت کاوش را انتخاب کرده و دنیای بازی را بدون دشمن یا مأموریت تجربه نمایید. آیا می‌توانید نهنگ باستانی که در اقیانوس‌ها شنا می‌کند و یا ویرانه‌های مخفی را پیدا کنید؟

قدرت تغییر به گونه‌های مختلف را پیدا کرده و بازی را از یک چشم‌انداز جدید کاوش کنید. به عنوان عقاب طلایی یا اژدهای بالدار در آسمان اوج بگیرید. به عنوان یک روباه مکار یا آهوی بی‌باک در جنگل‌ها بدوید یا به عنوان یک پروانه ظریف در میان گل‌ها به آرامی بال بزنید.

به یک عکاس طبیعت تبدیل شوید و تصاویر زیبا از این چشم‌انداز وسیع و شگفت‌انگیز را شکار کنید.

گزینه‌های فراوان به شما امکان می‌دهد تقریباً هرچیزی را سفارشی کنید. زمان روز را تغییر دهید، حالت آبرنگ را فعال کنید، افکت و فیلتر اضافه کنید و بسیاری دیگر. بر روی دستگاه‌های جدیدتر می‌توانید جزئیات را بالا ببرید تا حتی تجربه‌ای زیباتر را داشته باشید.

اطلاعات بیشتر

  • پیش نیاز : Android 4.4 و بالاتر
  • نسخه کنونی : 8.1
  • اندازه : 23M
  • این برنامه برای اجرا نیاز به دانلود دیتا دارد
  • تاریخ به‌روزرسانی : 1397/12/18
آموزش زبان انگلیسی
آموزش زبان انگلیسی اگر می‌خواهید زبان انگلیسی خود را بهبود ببخشید نرم افزار چکامه را از دست ندهید. این برنامه با روشی نوین که تاکنون نمونه آن را ندیده‌اید به شما زبان انگلیسی را آموزش خواهد داد. دانلود کنید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید