Ellie & Max v1.7.6

در بازی پازل Ellie & Max با چرخش راه خود را به سوی پایان پنهان باز کنید! یک دخترک کنجکاو به نام الی و سگ وفادارش به نام مکس عازم یک ماجراجویی در دنیایی مرموز می‌شوند!
الی و مکس در این مکان عجیب و غریب با چه ماجراهای شگفت‌انگیزی روبرو خواهند شد؟
یک بازی پازل که از مکانیزمهای دوبعدی و سه‌بعدی استفاده می‌کند را انجام دهید. یک چشم‌انداز که طبق زاویه دید شما آزادانه تغییر شکل می‌دهد! یک لمس انگشت شما بر روی صفحه می‌تواند صخره‌ای که دست یافتن به آن غیرممکن به نظر می‌رسد را به یک تپه معمولی تبدیل کند!
دارای تعداد زیادی عناصر پازل مخلتف برای یک تجربه بازی لذت‌بخش! روش‌های جدید را کشف کنید تا پازل‌ها را حل نمایید و همکاری‌های جالب را انجام دهید!
نقشه‌های گوناگون که با گرافیک وکسل جالب به زیبایی طراحی گردیده‌اند! دنیای جدید را کاوش کنید که منتظرند تا توسط چشمان شما کشف شوند!
بیش از 80 مرحله برای انجام دادن تا به آسانی بتوانید مکانیک بازی را متوجه شوید و از آن لذت ببرید. نیازی به گفتن نیست که مراحل و محتوای بیشتر به صورت پیوسته به‌روز رسانی خواهند شد!

آموزش زبان انگلیسی
آموزش زبان انگلیسی اگر می‌خواهید زبان انگلیسی خود را بهبود ببخشید نرم افزار چکامه را از دست ندهید. این برنامه با روشی نوین که تاکنون نمونه آن را ندیده‌اید به شما زبان انگلیسی را آموزش خواهد داد. دانلود کنید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید