Virtual Rabbids: The Big Plan v1.0.124763 + data

در بازی Virtual Rabbids: The Big Plan استیج را با خرگوش‌ها شریک شوید، در یک تجربه غیرعادی که قهرمانش شما هستید. در دنیای خرگوش‌ها شیرجه بزنید که پر است از ابزارهای دیوانه‌وار، و در یک داستان که ممکن است سرنوشت دنیا را تغییر دهد پیشروی نمایید!

عازم اولین تجربه واقعیت مجازی خرگوش‌ها بر روی موبایل شوید. بیشتر از همیشه به خرگوش‌ها نزدیک شوید! در دنیای آنها شیرجه بزنید و به لطف هدست و ریموت دی‌دریم، نوع جدیدی از احساسات را تجربه نمایید.

از یک عمل جراحی عجیب و غریب جان سالم بدر ببرید، سرودهای ملی را با اشیاء دیوانه‌وار اجرا کنید، و سعی کنید با وجود هرج و مرجی که خرگوش‌ها ایجاد کرده‌اند، خرید خود را انجام دهید.

با خرگوش‌ها تعامل داشته باشید. به اولین فردی تبدیل شوید که قادر است با آن‌ها ارتباط برقرار کند! سعی کنید حرکاتشان را بفهمید، از آیتم‌هایشان استفاده کرده و همراهشان کار کنید تا به اهداف خود برسید.

انواع ابزارها را آزاد کرده و هر تجربه را کاوش کنید تا اسباب‌بازی‌های پنهان را کشف نمایید. هرچه بیشتر بازی کنید، تعاملات و لحظات غافلگیری بیشتری برای لذت بردن وجود خواهد داشت!

آموزش زبان انگلیسی
آموزش زبان انگلیسی اگر می‌خواهید زبان انگلیسی خود را بهبود ببخشید نرم افزار چکامه را از دست ندهید. این برنامه با روشی نوین که تاکنون نمونه آن را ندیده‌اید به شما زبان انگلیسی را آموزش خواهد داد. دانلود کنید

دیدگاه ها

  • بازی یه ارور برای قوانین میده بعد وارد بازی نمیشه چی کار کنم؟؟

    • آخه چرا از ما میپرسی . از مدیر بپرس

دیدگاهتان را بنویسید