آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Virtual Rabbids: The Big Plan v1.0.124763 + data

در بازی Virtual Rabbids: The Big Plan استیج را با خرگوش‌ها شریک شوید، در یک تجربه غیرعادی که قهرمانش شما هستید. در دنیای خرگوش‌ها شیرجه بزنید که پر است از ابزارهای دیوانه‌وار، و در یک داستان که ممکن است سرنوشت دنیا را تغییر دهد پیشروی نمایید!

عازم اولین تجربه واقعیت مجازی خرگوش‌ها بر روی موبایل شوید. بیشتر از همیشه به خرگوش‌ها نزدیک شوید! در دنیای آنها شیرجه بزنید و به لطف هدست و ریموت دی‌دریم، نوع جدیدی از احساسات را تجربه نمایید.

از یک عمل جراحی عجیب و غریب جان سالم بدر ببرید، سرودهای ملی را با اشیاء دیوانه‌وار اجرا کنید، و سعی کنید با وجود هرج و مرجی که خرگوش‌ها ایجاد کرده‌اند، خرید خود را انجام دهید.

با خرگوش‌ها تعامل داشته باشید. به اولین فردی تبدیل شوید که قادر است با آن‌ها ارتباط برقرار کند! سعی کنید حرکاتشان را بفهمید، از آیتم‌هایشان استفاده کرده و همراهشان کار کنید تا به اهداف خود برسید.

انواع ابزارها را آزاد کرده و هر تجربه را کاوش کنید تا اسباب‌بازی‌های پنهان را کشف نمایید. هرچه بیشتر بازی کنید، تعاملات و لحظات غافلگیری بیشتری برای لذت بردن وجود خواهد داشت!

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • بازی یه ارور برای قوانین میده بعد وارد بازی نمیشه چی کار کنم؟؟

    • آخه چرا از ما میپرسی . از مدیر بپرس

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود