آگهی

ردیابی بدون نیاز به gps و اینترنت!! (نسخه جدید) نمایش لیست تماس و و پیام کوتاه ردیابی و کنترل از از راه دور با وارد کردن شماره موبایل؛نرم افزار ردیاب شماره موبایل کاملا ایرانی و فارسی ؛ قیمت این برنامه تنها 8500 تومان میباشد .

دانلود
آگهی

با نصب اپلیکیشن کبال، به مجموعه‌ی گسترده‌ای از متخصصان حرفه‌ای خدمات ساختمانی، در زمینه‌های متنوع نقاشی ساختمان، کابینت، پارکت، کاغذدیواری، کاشی و سرامیک و ... دسترسی همیشگی دارید.

دانلود کنید
آگهی

این روزها همه به دنبال بالا بردن اعضای کانال خود و کسب درآمد از اون هستند، با این برنامه اعضای کانال خود را افزایش بدید و کسب درآمد کنید و اعضای کاملا واقعی جذب کنید.

دانلود
آگهی

ویژه همراه اولی ها و ایرانسلی ها به مناسب #دهه_فجر، از 1000 تومان تا 300 هزار تومان شارژ رایگان دریافت کنید.

کلیک کنید

DESCRY v1.4

DESCRY یک بازی پازل ماجراجویانه است که در آن مرگ تنها چند گام با شما فاصله دارد. در این بازی هدف شما این است که مراقب باشید انرژی تان تمام نشود و تا جایی که می توانید به حفاری ادامه دهید.
شما با ۱۰۰ واحد انرژی بازی را آغاز می کنید، اما هر گام و ضربه مقادیر زیادی انرژی را مصرف می کند. تنها راه برای تولید دوباره انرژی جمع آوری گوی ها می باشد. در دنیایی که هر گام ممکن است اشتباه باشد، برای کشف اسرار زیرین، به فکر، استراتژی و قدرت نیاز خواهید داشت.
هدف دوام آوردن است، اما عمیق تر رفتن مقصد اصلی می باشد. این مکان اسراری بسیار بزرگ را در خود دارد که سالم ماندن در برابر آنها به معجزه نیاز دارد، اما شما باید راهی برای عمیق تر رفتن بیابید .
مارپیچ بازی به طور رویه ای ایجاد شده و قابلیت بازی دوباره و چالش بی‌نهایت را حتی برای ماهر ترین بازیکنان ارائه می‌کند.
این بازی بدون تبلیغات به شما ارائه می‌شود.

 

تغییرات نسخه ۱٫۴ :

باز طراحی گرافیک منوی اصلی برای بهبود ظاهر بازی

دیدگاه ها

پاسخ دهید