آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Heroes Flick v2.20 + data

در بازی 戰月勇者 Heroes Flick جنگجویان به شما یک تجربه نقش‌آفرینی به سبک تلنگر را ارائه می‌کنند. انواع بازی‌ها انعطاف‌‌پذیری انگشتان شما را محک خواهند زد.

بازی ساده است، بازیکن تنها باید از انگشت خود استفاده کرده تا شخصیت حمله نماید. با کشیدن انگشت به سمت دشمن، قهرمان بازی به دشمنی که در بردش قرار دارد حمله خواهد کرد.

 

ویژگی‌ها :

این بازی شامل صحنه‌های مختلف از جمله یخچال‌ها، گدازه‌ها و… می‌باشد

در حالت همکاری با دوستانتان به یک تیم ملحق شده و دشمن را شکست دهید

دارای تجهیزات و مهارت‌ها با تنوع تطبیق به سبک مبارزه‌ای دلخواه شما

با تطبیق مهارت‌ها و ارتقاء آن‌ها می‌توانید به صورت تهاجمی یا دفاعی بازی را انجام دهید

محتوای غنی با بیش از 20 جزیره، که هریک دارای داستان کوتاه خود می‌باشند

انواع بازی‌های کوتاه برای محک زدن قدرت و انعطاف‌پذیری شما

آیا به آن‌ها کمک خواهید کرد به هدف خود دست پیدا کنند؟

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود