آگهی

ردیابی بدون نیاز به gps و اینترنت!! (نسخه جدید) نمایش لیست تماس و و پیام کوتاه ردیابی و کنترل از از راه دور با وارد کردن شماره موبایل؛نرم افزار ردیاب شماره موبایل کاملا ایرانی و فارسی ؛ قیمت این برنامه تنها 8500 تومان میباشد .

دانلود
آگهی

کارایی گوشی خود را چند برابر کنید. نشانگر میزان باتری به درصد مدیریت و تمیز کردن رم گوشی مدیریت و تمیز کردن حافظه مدیریت مصرف اینترنت و وای فای

دانلود کنید
آگهی

آفرینک | دانلود اپلیکیشن اندرویدبرای تماشای آنلاین انیمیشن و کارتون بر روی موبایل و تبلت خود می‌توانید اپلیکیشن موبایل آفرینک را از این صفحه به‌سادگی دانلود کنید.

دانلود کنید
آگهی

هم بازی و سرگرمی، هم آموزش و یادگیری، همگی در بازی «نخودی». بازی «نخودی» یک بازی کاملا جذاب برای دستگاه های اندرویدی، موبایل و تبلت ها است که با گرافیک و کاراکترهای منحصربفرد بچه ها را ساعت ها سرگرم خواهد کرد.

دانلود کنید

Codex of Victory v1.0.38

جامعه انسانی تقسیم گردیده. در یک سو، مسیر طبیعی تکامل انسان قطع شده است. چیزی که به عنوان تلاش برای انطباق به شرایط خشن فضای بیرونی و سیاره‌های خصمانه آغاز شد، منجر به ایجاد نژادی عجیب و غریب از سایبورگ‌ها گردید. این سایبورگ‌ها تمایل دارند تا انسان‌های عادی را از محدودیت‌های بدن ارگانیک نجات دهند و یک حمله تمام عیار را شروع کرده‌اند. حالا ما باید از قلمرو خود دفاع کرده و ضدحمله انجام دهیم، تا قلمرو خود را به همراه بشریت نجات دهیم!

در بازی استراتژیک Codex of Victory در نبردهای تاکتیکی بر روی نقشه‌های شش‌گوش درگیر شوید. نیروهای خود را به همراه ارتقاء‌ها انتخاب کنید، آن‌ها را در میدان نبرد به خدمت بگیرید و از زمین به نفع خود استفاده کنید تا مهارت‌های تاکتیکی خود را در هر مأموریت محک بزنید. همچنان که در نبردهای خط داستان اصلی و مأموریت‌های جانبی متفاوت پیشروی می‌کنید، به بیش از ۲۵ نیرو دسترسی پیدا می‌نمایید. با وجود محدوده وسیع ارتقاء‌ها و ماژول‌های افزودنی، هریک از نیروها با تنوع بی‌شمار ارائه می‌شود. بهترین نیروها را بسازید و آن‌ها را در برابر سایبورگ‌های مهاجم محک بزنید!

 

ویژگی‌ها :

ترکیبی هیجان‌انگیز از نبرد نوبتی و ساخت پایگاه بی‌درنگ

بیش از ۲۰ ساعت کمپین تک‌نفره مبتنی بر داستان

بیش از ۲۵ نیروی منحصربه‌فرد، هریک با تنوع فراوان

قابلیت بالا برای بازی مجدد، با وجود مأموریت‌های تصادفی

محیط علمی تخیلی نئوفئودالی با گرافیک زنده

دیدگاه ها

پاسخ دهید