آگهی

ردیابی بدون نیاز به gps و اینترنت!! (نسخه جدید) نمایش لیست تماس و و پیام کوتاه ردیابی و کنترل از از راه دور با وارد کردن شماره موبایل؛نرم افزار ردیاب شماره موبایل کاملا ایرانی و فارسی ؛ قیمت این برنامه تنها 8500 تومان میباشد .

دانلود
آگهی

با بهره گیری از نرم افزار خلافی خودرو می توانید لیست کامل خلافی های خود را با ریز جزییات در دستگاه اندرویدی خود ببینید

دانلود کنید
آگهی

اپلیکیشن «انگوری» یک اپلیکیشن کاملا خاص برای کودکان است که با کلی قصه جذاب و داستان های شنیدنی, ساعت ها آنها را سرگرم خواهد کرد. انگوری کلی امکانات داره: قصه های کودکانه، قصه شب، داستان های کودکانه، شعر کودکانه، لطیفه، چیستان و ...

دانلود
آگهی

هم بازی و سرگرمی، هم آموزش و یادگیری، همگی در بازی «نخودی». بازی «نخودی» یک بازی کاملا جذاب برای دستگاه های اندرویدی، موبایل و تبلت ها است که با گرافیک و کاراکترهای منحصربفرد بچه ها را ساعت ها سرگرم خواهد کرد.

دانلود کنید

Cultures: 8th Wonder of the World v1.0 + data

Cultures: 8th Wonder of the World قسمتی از یک سری بازی استراتژیک بسیار محبوب است که ادامه‌ای برای بازی‌های محبوب و موفق این سری محسوب می‌گردد. این بازی ماجراجویانه استراتژیک شما را در نقش یک وایکینگ قهرمان قرار می‌دهد که نجات بشریت از شر نیروی شیطانی بر عهده او گذاشته شده است.
این بازی چند سال پس از پایان قسمت سرزمین شمالی اتفاق می‌افتد. قهرمانان مشهور وایکینگ پس از آخرین ماجراجویی خود بازنشسته شده و از زندگی روزانه خود لذت می‌برند. اما روزی قدرت تاریکی و شر شروع به پخش شدن در سرتاسر دنیا نمود. در آغاز، هیچ‌کس متوجه نشد یا توجهی ننمود، اما مردم به زودی حس کردند که بدگمانی، نفرت، جنگ و آسیب در حال بازگشت به بشریت می‌باشد. بخش‌های بیشتر و بیشتری از دنیا مورد حمله شیطان واقع شد که هیچ‌کس نمی‌توانست آن را دفع کرده و با آن مبارزه نماید. زمانی که پایان کار نزدیک به نظر رسید و دنیا در آستانه هرج و مرج ابدی قرار گرفته بود، روسای همه کشورها در شورای ملل گرد هم آمدند. در بحث‌های طولانی سعی کردند تا روشی برای مبارزه با شیطان پیدا کنند، اما کسی نمی‌دانست چه کار باید انجام دهند. تا اینکه یک مرد عاقل روشی را پیشنهاد داد. یک روش طولانی و خطرناک، زیرا تنها اگر هشت شگفتی دوباره ساخته شوند، تاریکی می‌تواند دفع شده و شیطان شکست داده شود…

دیدگاه ها

پاسخ دهید