آگهی

ردیابی بدون نیاز به gps و اینترنت!! (نسخه جدید) نمایش لیست تماس و و پیام کوتاه ردیابی و کنترل از از راه دور با وارد کردن شماره موبایل؛نرم افزار ردیاب شماره موبایل کاملا ایرانی و فارسی ؛ قیمت این برنامه تنها 8500 تومان میباشد .

دانلود
آگهی

با نصب اپلیکیشن کبال، به مجموعه‌ی گسترده‌ای از متخصصان حرفه‌ای خدمات ساختمانی، در زمینه‌های متنوع نقاشی ساختمان، کابینت، پارکت، کاغذدیواری، کاشی و سرامیک و ... دسترسی همیشگی دارید.

دانلود کنید
آگهی

این روزها همه به دنبال بالا بردن اعضای کانال خود و کسب درآمد از اون هستند، با این برنامه اعضای کانال خود را افزایش بدید و کسب درآمد کنید و اعضای کاملا واقعی جذب کنید.

دانلود
آگهی

ویژه همراه اولی ها و ایرانسلی ها به مناسب #دهه_فجر، از 1000 تومان تا 300 هزار تومان شارژ رایگان دریافت کنید.

کلیک کنید

Whirlpool Demolition Car Wars v1.1

Whirlpool Demolition Car Wars یک بازی به سبک در هم شکستن اتومبیل‌ها است که شما در آن به عنوان یک راننده تخریب با اتومبیل مجهز به سلاح مسابقه می‌دهید تا با شلیک موشک‌ها و ضربات ویرانگر، اتومبیل‌های دیگر را از دور خارج کنید، نابود نمایید و از بین ببرید. این یک بازی هیجان‌انگیز است که در آن نبرد دربی به آفرود کشیده می‌شود.
آیا آماده‌اید تا مهارت‌های رانندگی خود را محک بزنید؟ با دقت رانندگی کنید تا از سقوط به درون گرداب جلوگیری نمایید. این بازی درباره مسابقات نابود کردن است.

 

ویژگی‌ها :

بدون نیاز به ارتباط اینترنتی برای بازی کردن

به همه اتومبیل‌های رقیب شلیک کرده و نابودشان کنید

نابودی گرداب با مسابقه اتومبیل‌رانی خشن و تصادفات واقع‌گرایانه

مأموریت‌های هیجان‌انگیز در میادین نبرد و مسیرهای مسابقه‌ای

دو حالت مرحله‌ای و بی‌پایان برای خطرناک‌ترین مسابقات

جلوه‌های صوتی واقع‌گرایانه برخورد و درهم شکستن اتومبیل‌ها

کنترل‌های ساده برای رانندگی افراطی و هیجان‌انگیز

مسابقات سرعت بالا و مسابقات مرگ بی‌درنگ

دیدگاه ها

پاسخ دهید