آگهی

ردیابی بدون نیاز به gps و اینترنت!! (نسخه جدید) نمایش لیست تماس و و پیام کوتاه ردیابی و کنترل از از راه دور با وارد کردن شماره موبایل؛نرم افزار ردیاب شماره موبایل کاملا ایرانی و فارسی ؛ قیمت این برنامه تنها 8500 تومان میباشد .

دانلود
آگهی

با بهره گیری از نرم افزار خلافی خودرو می توانید لیست کامل خلافی های خود را با ریز جزییات در دستگاه اندرویدی خود ببینید

دانلود کنید
آگهی

اپلیکیشن «انگوری» یک اپلیکیشن کاملا خاص برای کودکان است که با کلی قصه جذاب و داستان های شنیدنی, ساعت ها آنها را سرگرم خواهد کرد. انگوری کلی امکانات داره: قصه های کودکانه، قصه شب، داستان های کودکانه، شعر کودکانه، لطیفه، چیستان و ...

دانلود
آگهی

هم بازی و سرگرمی، هم آموزش و یادگیری، همگی در بازی «نخودی». بازی «نخودی» یک بازی کاملا جذاب برای دستگاه های اندرویدی، موبایل و تبلت ها است که با گرافیک و کاراکترهای منحصربفرد بچه ها را ساعت ها سرگرم خواهد کرد.

دانلود کنید

Evil Killer v1.4

Evil Killer یک بازی ماجراجویانه به سبک بقاء است که در خانه متروک و مرموز همسایه اتفاق می‌افتد. در این بازی مأموریت شما این است که محله را از این نفرین نجات داده و از شر ارواح شیطانی خلاص نمایید. یک بازی جدید به سبک شبیه‌ساز فرار برای طرفداران سبک بقاء، پر از فعالیت‌های ترسناک و فراطبیعی. این بازی بسیار جذاب و چالش‌برانگیز می‌باشد. جن‌ها همه‌جا پرسه می‌زنند، از نور چراغ قوه خود استفاده کنید تا از آن‌ها خلاص شوید. زنده ماندن در اینجا کار ساده‌ای نخواهد بود. مأموریت بقاء شامل پیدا کردن سرنخ‌ها برای فرار و زنده ماندن می‌باشند.

 

ویژگی‌ها:

یک گیم‌پلی جالب و ترسناک را تجربه کنید

در یک شهر سه‌بعدی شبح‌زده شگفت‌انگیز به کاوش بپردازید

باتری‌ها را برای چراغ‌قوه جمع‌آوری کنید تا به زنده ماندن‌تان کمک کند

کنترل‌های روان و شهودی برای دستگاه‌های لمسی

مأموریت‌های هیجان‌انگیز و چالش‌برانگیز را انجام دهید

دارای گرافیک سه‌بعدی خیره‌کننده با کیفیت بالا

قایم‌باشک بازی با ارواح شیطانی را تجربه کنید

 

تغییرات نسخه ۱٫۴ :

بهتر شدن کنترل بازی

دیدگاه ها

  • تو مرحله سوم که در بسته میشه اونا میان چیکار کنممممممممم

پاسخ دهید