Kingsman: The Golden Circle Game v1.4.2

به عنوان یک مأمور کینگزمن استخدام شوید! در بازی Kingsman: The Golden Circle Game شما باید با انجام شبیه‌سازی مجازی مرلین، آموزش را رد کنید. در نقش اگزی، هری، راکسی، مرلین، و بسیاری دیگر که هریک دارای سبک، مهارت و ابزار مخصوص به خود می‌باشند بازی کنید، و دنیا را از تهدیدات پنهانی که درون آن کمین کرده نجات دهید.
ثابت کنید چیزی که برای تبدیل شدن به یک کینگزمن واقعی نیاز است را در اختیار دارید. در این بازی شما به سبک اکشن پازل جدید بزرگترین نبردهای کینگزمن را تجربه می‌کنید.
این بازی را انجام دهید تا به صورت بی‌درنگ تطبیقات خشمگینانه ایجاد کنید! در این ژانر جدید بازی باید قبل از اینکه دشمنان شما را به زیر بکشند، با زمان‌بندی و مهارت‌های خود غول‌ها را متوقف کرده و از رویدادهای سریع در صفحه پازل استفاده نمایید.
در بیش از 4 حالت بازی مختلف خود را محک بزنید! در حالت داستانی با دشمنان نمادین به مبارزه بپردازید، در حالت نبرد نفر به نفر یک تیم را جمع‌آوری کرده و بازیکنان دیگر را به چالش بکشید، در حالت برچسب تیم با مربی خود همکاری کرده و مأموریت‌ها را انجام دهید، و در حالت رویداد روزانه با امواج بی‌پایان دشمنان به نبرد بپردازید.

آگهی
آگهی
ردیابی با شماره موبایل
ردیابی با شماره موبایل با استفاده از نرم‌افزار ردیابی پیجو می‌توانید گوشی موبایل همسر ، فرزندان و سالمندان را بدون نیاز به اینترنت ردیابی کرده و موقعیت مکانی آنها را روی نقشه گوگل مشاهده کنید. دانلود کنید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید