آگهی

ردیابی بدون نیاز به gps و اینترنت!! (نسخه جدید) نمایش لیست تماس و و پیام کوتاه ردیابی و کنترل از از راه دور با وارد کردن شماره موبایل؛نرم افزار ردیاب شماره موبایل کاملا ایرانی و فارسی ؛ قیمت این برنامه تنها 8500 تومان میباشد .

دانلود
آگهی

با بهره گیری از نرم افزار خلافی خودرو می توانید لیست کامل خلافی های خود را با ریز جزییات در دستگاه اندرویدی خود ببینید

دانلود کنید
آگهی

اپلیکیشن «انگوری» یک اپلیکیشن کاملا خاص برای کودکان است که با کلی قصه جذاب و داستان های شنیدنی, ساعت ها آنها را سرگرم خواهد کرد. انگوری کلی امکانات داره: قصه های کودکانه، قصه شب، داستان های کودکانه، شعر کودکانه، لطیفه، چیستان و ...

دانلود
آگهی

هم بازی و سرگرمی، هم آموزش و یادگیری، همگی در بازی «نخودی». بازی «نخودی» یک بازی کاملا جذاب برای دستگاه های اندرویدی، موبایل و تبلت ها است که با گرافیک و کاراکترهای منحصربفرد بچه ها را ساعت ها سرگرم خواهد کرد.

دانلود کنید

Pirate War: Age of Strike v3.0.2

ناوگان خود را آماده کرده و مکانیک گیم‌پلی جدید جنگ دزدان دریایی را تجربه کنید. ارتشی از دزدان دریایی را در نبردهای هیجان‌انگیز ساحلی فرماندهی نمایید. Pirate War: Age of Strike یک بازی استراتژیک بی‌درنگ است که برای نسل جدید گیمرهای هاردکور طراحی شده است!

این بازی ترکیبی پیشگامانه از استراتژی مقیاس بزرگ با تاکتیک‌های بی‌درنگ است. از مانورهای تاکتیکی هوشمندانه استفاده کنید، با هیولاها مبارزه کنید و به صورت زنده به بازیکنان دیگر حمله نمایید.

با استفاده از آیتم‌ها و سنگ‌های قیمتی قدرت خود را افزایش دهید. با اعضای گروه خود تیم تشکیل دهید و همراه آن‌ها به مبارزه بپردازید.

 

ویژگی‌ها :

یک بازی رایگان به سبک استراتژیک آنلاین وسیع

ارتشی به اندازی بی‌نهایت را بسازید تا دشمنان خود را در هم بشکنید

یک کلن را تشکیل داده و یا به یک کلن ملحق شوید

در نبردهای بی‌درنگ با میلیون‌ها سرباز شرکت کنید

درباره مهارت‌های جدید تحقیقات انجام دهید

در برابر دشمنان بر روی نقشه به نبرد بپردازید

برای قهرمان خود سلاح و زره جدید بسازید

دارای حالت‌های تک‌نفره و چندنفره

دیدگاه ها

  • نوشته ۱۰۴٫۲مگ ولی نمیخوای ۴مگ بیشتر بدی هم هک و هم آنلاین بند خدا ها زحمت کشیدن هک کردن تو ۴مگ بیشتر بده

  • این که ۱۰۴٫۲ مگ هست!!

پاسخ دهید