آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

920 Text Editor v2.17.8.30

920 Text Editor یک برنامه ویرایشگر متن است که از قابلیت چند زبانه‌ای پشتیبانی می‌کند و از این طریق می‌توانید چند فایل را در زبانه‌های مختلف باز کنید تا به راحتی میان آنها جابجا شوید.

 

ویژگی‌ها :

قابلیت هایلایت کردن دستور زبان‌های برنامه‌نویسی با پشتیبانی از ASP, ActionScript, C/C++, C#, Erlang, Frink, HTML/XML/WML, CSS, Javascript, Java, JSP, Perl, PowerShell , PHP, Python, Shell/Bash, Lua, SQL, VB/VBS, Tcl, TeX/LaTeX, Verilog, AutoHotKey

نمایش شماره خط

قابلیت نمایش کاراکترهای خالی (تب و فاصله خط)

تو رفتگی کد

شناسایی خودکار انکودینگ فایل بازی شده، با قابلیت تبدیل انکودینگ

نوار ابزار آسان که به سرعت می‌توانید یک فایل را باز و ذخیره نمایید

نمایش تاریخچه فایل‌های باز شده

جستجوی عادی، جایگزینی یا جایگزینی همه

قابلیت تغییر فونت و اندازه آن

قفل کردن جهت صفحه نمایش: خودکار، افقی یا عمودی

به خاطر سپردن آخرین فایل باز شده

امکان پنهان کردن صفحه‌کلید نرم‌افزاری

بر روی منطقه ویرایش انگشت خود را نگاه دارید تا متن انتخابی را به صورت حروف بزرگ یا کوچک در آورید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود