آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

RC Toy Cars Race v3.15

آماده، ثابت، حرکت! در بازی RC Toy Cars Race از میان 4 ماشین کنترلی انتخاب کنید، موتور اتومبیل کوچک خود را روشن کرده و در مسیرهای فوق‌العاده به مسابقه بپردازید!

بر روی دکمه GO کلیک کرده و هرچه می‌توانید سریعتر برانید. با کلیک بر روی دکمه جادویی توربو به سرعت‌های بالاتر دست پیدا کنید. در مسیرهای پر از اشیاء با اندازه واقعی به رقابت بپردازید، از روی تپه‌‌ها و صخره‌ها بپرید و اتومبیل کنترل از راه دور خود را در حلقه‌های 360 درجه هدایت کنید!

با رانندگان دیگر به رقابت بپردازید، در جایگاه اول، دوم یا سوم به خط پایان برسید و یک جام ویژه را از آن خود کنید! هرچه سریعتر باشید، سکه‌ها و اتومبیل‌های بیشتری را بدست خواهید آورد! پس با سرعت توربو پیش بروید و اولین باشید تا همه 12 مرحله بازی را برنده شوید!

 

ویژگی‌ها :

از میان 4 ماشین کنترلی انتخاب کنید

با رانندگان دیگر در بازی رقابت نمایید

در حال رانندگی حرکات نمایشی و پشتک بزنید

از کنترل‌های ساده و شهودی بازی لذت ببرید

بیش از 100 اتومبیل را به کلکسیون خود اضافه کنید

در 12 مسیر بسیار جالب به رانندگی بپردازید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود