زیباترین شماره گیر اندروید آیکون

True Phone Dialer & Contacts

زیباترین شماره گیر اندروید
4.6 (109176) امتیاز در گوگل‌پلی
تماس و مخاطبین , نرم افزار

True Phone Dialer & Contacts آمده تا برنامه شماره‌گیر و مخاطبین پیش‌فرض گوشی شما را جایگزین کرده و تجربه شماره‌گیری شما را به سطح جدیدی ببرد! این تنها برنامه شماره‌گیری می‌باشد که اکنون با پشتیبانی کامل از مدیریت مخاطبین برای اندروید ارائه گردیده است!
قابلیت سفارشی‌سازی بالا، اما با استفاده آسان، این برنامه روشی بسیار راحت را برای دسترسی سریع به تماس‌های اخیر، مخاطبین، مورد علاقه‌ها و گروه‌ها به شما ارائه می‌کند. این برنامه با ایده خلاص شدن از عناصر غیرضروری طراحی گردیده تا برای محتوا فضا ذخیره نماید و با ناوبری یک‌دستی، استفاده روزمره را بسیار آسان نماید. این برنامه سریعتر از هر شماره‌گیر دیگری کار می‌کند، ویژگی‌های فراوان را ارائه می‌نماید و شامل مدیریت تم داخلی نیز می‌باشد.

 

ویژگی‌ها:

جستجوی سریع T9 در تماس‌های اخیر و مخاطبین

گروه‌بندی هوشمند تماس‌های اخیر

پشتیبانی از چند زبان مختلف

ناوبری تمیز و راحت

طراحی مدرن با قابلیت سفارشی‌سازی

پشتیبانی از تم‌های گوناگون

پشتیبانی بالا از دو سیم‌کارت

مشاهده و ویرایش مخاطبین در یک جا

ایجاد مخاطبین جدید به آسانی

اطلاعات بیشتر

  • پیش نیاز : Android 4.0 و بالاتر
  • نسخه کنونی : 2.0.16-116
  • اندازه : 7M
  • تاریخ به‌روزرسانی : 2021/03/16
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

دیدگاهتان را بنویسید

پرش به لینک دانلود