Solomon’s Boneyard v1.7.1

بیست و سه سال پیش از رویدادهای ترسناکی که در قلعه سلیمان ثبت شده بود، جادوگرها ابتدا مشکوک شدند که ممکن است مشکل در رابطه با یکی از فارغ‌التحصیلان خودشان باشد. یک جادوگر مبارز عازم شده بود تا به این سلیمان تاریک جوان قبل از اینکه توانایی افزایش قدرت خود را داشته باشد، پایان دهد.
در بازی Solomon’s Boneyard شما می‌توانید در نقش یکی از هفت جادوگر جوان با بیش از سی مهارت برای یادگیری بازی کنید. این بازی به سبک بقاء تیراندازی دو انگشتی است، که در آن با امواج پی‌در‌پی انبوهی از نامیرایان روبرو خواهید شد، در حالی که سطح خود را بالا برده و مهارت‌های جدید را برای مبارزه انتخاب می‌کنید.
این بازی با یک لیست امتیاز کامل و یک سیستم مزایای نوآورانه ارائه می‌شود که به شما امکان می‌دهد با بازی بیشتر قدرت خود را افزایش دهید.
در نسخه جدید بازی مشکل کرش خرید طلا و گردباد رفع گردیده است، همچنین مهارت‌ها دیگر نمی‌توانند از حداکثر خود بیشتر شوند.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود