Nostradamus – The Four Horsemen Of The Apocalypse v1.0 + data

فرانسه قرن پانزدهم میلادی…

در Nostradamus – The Four Horsemen Of The Apocalypse (Unreleased) میشل د نوستراداموس معروف‌ترین پیام‌آور اروپا، یک نامه عجیب و غریب از دوست قدیمی خود به نام گرگوری دریافت می‌کند. نامه از او می‌خواهد تا هرچه‌ سریعتر به دیدن او برود. زمانی که او وارد می‌شود، متوجه می‌گردد که یک طلسم توسط ارواح شیطانی در سرتاسر خانه دوستش پراکنده شده است.

پس از انجام یک مراسم روحانی برای رها کردن خانه از طلسم شیطانی، نوستراداموس دید چهار سوارکار را دارد که برای گسترش جنگ، قحطی، آلودگی و فجایای دیگر در زمین آمده‌اند.

برای انجام هرکاری که بتواند جلوی این رویدادها را بگیرد، نوستراداموس نبردی ناامیدانه را علیه نیروهای شیطانی آغاز می‌نمایند.

 

ویژگی‌ها :

پازل‌ها را حل کنید تا کشف نمایید چهار اسب‌سوار چگونه ظاهر می‌شوند

با نیروهای شیطانی روبرو شوید

در سرتاسر فرانسه سفر کرده و روستاها را از فاجعه نجات دهید

انواع بازی‌های کوتاه که به تدریج دشوارتر می‌شوند را انجام دهید

محیط اطراف را به صورت سه‌بعدی کاوش نمایید

شامل سه درجه سختی ساده، متوسط و دشوار

دانلود عکس پروفایل اینستاگرام HD
دانلود عکس پروفایل اینستاگرام HD با استفاده از نرم افزار اینستایار عکس های پروفایل اینستاگرام را به صورت HD دانلود کنید. دانلود نرم‌افزار اینستایار

دیدگاه ها

  • اول فایل زیپ دیتا رو دانلود کنید بعد نرم افزار RAR Premium باز کنید و فایل دیتا رو از زیپ خارج کنید بهتون ی فولدر می ده اون فایل رو در توی پوشه obb حافظه داخلی گوشی تون قرار بدید اگر درست این کار کنید وقتی به تنظیمات گوشی و برنامه ها بروید( apps<- setting) حجمی که برای بازی می ده برابر با مجموع دیتا و apk خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید