آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Nostradamus – The Four Horsemen Of The Apocalypse v1.0 + data

فرانسه قرن پانزدهم میلادی…

در Nostradamus – The Four Horsemen Of The Apocalypse (Unreleased) میشل د نوستراداموس معروف‌ترین پیام‌آور اروپا، یک نامه عجیب و غریب از دوست قدیمی خود به نام گرگوری دریافت می‌کند. نامه از او می‌خواهد تا هرچه‌ سریعتر به دیدن او برود. زمانی که او وارد می‌شود، متوجه می‌گردد که یک طلسم توسط ارواح شیطانی در سرتاسر خانه دوستش پراکنده شده است.

پس از انجام یک مراسم روحانی برای رها کردن خانه از طلسم شیطانی، نوستراداموس دید چهار سوارکار را دارد که برای گسترش جنگ، قحطی، آلودگی و فجایای دیگر در زمین آمده‌اند.

برای انجام هرکاری که بتواند جلوی این رویدادها را بگیرد، نوستراداموس نبردی ناامیدانه را علیه نیروهای شیطانی آغاز می‌نمایند.

 

ویژگی‌ها :

پازل‌ها را حل کنید تا کشف نمایید چهار اسب‌سوار چگونه ظاهر می‌شوند

با نیروهای شیطانی روبرو شوید

در سرتاسر فرانسه سفر کرده و روستاها را از فاجعه نجات دهید

انواع بازی‌های کوتاه که به تدریج دشوارتر می‌شوند را انجام دهید

محیط اطراف را به صورت سه‌بعدی کاوش نمایید

شامل سه درجه سختی ساده، متوسط و دشوار

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • اول فایل زیپ دیتا رو دانلود کنید بعد نرم افزار RAR Premium باز کنید و فایل دیتا رو از زیپ خارج کنید بهتون ی فولدر می ده اون فایل رو در توی پوشه obb حافظه داخلی گوشی تون قرار بدید اگر درست این کار کنید وقتی به تنظیمات گوشی و برنامه ها بروید( apps<- setting) حجمی که برای بازی می ده برابر با مجموع دیتا و apk خواهد بود.

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود