آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Seduce Me 2: The Demon War v1.2 + data

Seduce Me 2: The Demon War دنباله‌ای بر بازی محبوب otome است که داستان میکا اندرسون را دنبال می‌کند. او در میانه شورش علیه شیطان انداخته شده و باید به دیانا و رهبران یاغی در جنگ کمک کند.

این یک رمان بصری است، یک داستان تعاملی که گرافیک، موسیقی و جلوه‌های صوتی را با یکدیگر ترکیب می‌نماید. در طول بازی، شما انتخاب‌های فراوانی را انجام می‌دهید که رابطه شما را با شخصیت‌های دیگر داستان و در نهایت پایان آن تحت تأثیر قرار خواهد داد.

 

ویژگی‌ها :

می‌توانید پنج داستان فردی را دنبال نمایید!

صداگذاری کامل شخصیت‌ها به زبان انگلیسی!

دارای رابط گرافیکی سفارشی‌سازی شده

دارای موسیقی زمینه اصلی بازی

پایان‌های متفاوت را در بازی تجربه نمایید

ارواح اصلی و دوست‌داشتنی!

قابلیت آزاد کردن اشتباه‌ها

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود