Surface: Lost Tales Collector’s Edition v1.0.0 + data

آیا افسانه‌ها واقعیت دارند و یا داستان‌هایی از تصور جمعی ماها هستند؟ اگر هردوی اینها درست باشد چه؟ در Surface: Lost Tales Collector’s Edition زمانی که شروع به دیدن توهمات عجیب و غریب می‌کنید، از یک درمانگر به دنبال کمک می‌گردید. اما چیزی که باید یک ویزیت عادی باشد به چیزی شوم بدل می‌شود، زمانی که دکتر شما به یک دیوانه تبر به دست تبدیل می‌شود! به نظر می‌رسد که شما یک شاهزاده واقعی کتاب داستان هستید، و ممکن است مسئولیت سرنوشت دنیای واقعی و افسانه‌ای به عهده شما باشد!

میان دو دنیا سفر کنید. شخصیت‌های افسانه‌ای فراوانی در دنیای ما گیر افتاده‌اند. برای کمک به آن‌ها باید صفحات مفقود شده کتاب داستان که واقعیت آن‌ها را کنار هم قرار می‌دهد را بازسازی نمایید.

آیا می‌توانید از مرد دیوانه فرار کنید؟ با حل کردن صحنه‌های اشیاء پنهان یک گام جلوتر بمانید.

گربه چشایر به شما در حل پازل‌های فوق‌العاده و بازی‌های کوتاه سرگرم‌کننده کمک خواهد کرد.

افزایش لایک و فالوور اینستاگرام
افزایش لایک و فالوور اینستاگرام با استفاده از نرم‌افزار اینستایار به سادگی تعداد لایک‌ها و فالوورهای خود را افزایش‌دهید. دانلود رایگان اینستایار

دیدگاه ها

  • اول فایل زیپ دیتا رو دانلود کنید بعد نرم افزار RAR Premiumباز کنید و فایل دیتا رو از زیپ خارج کنید بهتون ی فولدر می ده اون فایل رو در توی پوشه obb حافظه داخلی گوشی تون قرار بدید اگر درست این کار کنید وقتی به تنظیمات گوشی و برنامه ها بروید( apps<- setting) حجمی که برای بازی می ده برابر با مجموع دیتا و apk خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید