آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود
بهترین بازی های استراتژیک اندروید 2019
احتمالا می‌پسندید بهترین بازی های استراتژیک اندروید 2019

Princess Kingdom City Builder v1.5

بازی Princess Kingdom City Builder ترکیبی از نقش‌آفرینی و استراتژی است که در آن باید امپراتوری خود را توسعه دهید و کشاورزی کنید! برای کارگران خود خانه بسازید، در کارگاه‌هایتان محصولات گوناگون را تولید نمایید و قلمرو پررونق خود را ایجاد کنید! شما در اعصار مختلف تمدن پیشروی کرده و درباره فناوری‌های جدید تحقیقات انجام می‌دهید تا دانش و مهارت خود را توسعه دهید. باید شهر خود را بسازید، جمعیت را افزایش دهید و از طریق مالیات و تولیدات پول بدست بیاورید.

 

ویژگی‌ها :

یک بازی شبیه‌ساز شهرسازی رایگان را به صورت آفلاین انجام دهید

شهر خود را بسازید و در آن پیشروی کنید تا آن را به یک شهر سلطنتی پیشرفته تبدیل نمایید

از یک تمدن باستانی شروع کرده و آن را به یک جامعه مدرن توسعه دهید

کارخانه‌ها را بسازید تا ابزار، جواهرات، زره‌ها و کالاهای دیگر را تولید کنید

قلمروهای جدید را کشف کرده و شهر خود را فراتر از مرزها توسعه دهید

با رشد سریعتر و تولید بیشتر در زمان کمتر شهروندان خود را خوشحال کنید

گرافیک خیره‌کننده بازی به دنیای پیچیده آن جان می‌بخشد

شامل تعداد فراوانی از آیتم‌ها، شخصیت‌ها، ساختمان‌ها و دکوراسیون‌ها

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود