آگهی

امروزه قرآن جز جدایی ناپذیر زندگی ما و خانوادمان شده است. با "قرآن صوتی برهان" در هر زمان و هر مکان این کتاب مقدس همراه ما خواهد بود. گرافیکی بسیار زیبا و جذاب به همراه امکاناتی نظیر کل قرآن کریم، ادعیه و مناجات ها، مداحی ها و مولودی ها، قصه های مذهبی، قبله نما و ذکر شمار

دانلود
آگهی

کودکان ما هوش سرشاری دارند که این هوش و استعداد به کمک اپلیکیشن های کاربردی امروزی بسیار تقویت می شوند. اپلیکیشن "فسقلی" نیز یکی از این برنامه هاست که با محتوا و گرافیک خاص کودکانه خود ساعت ها کودکان شما را بصورت کاملا علمی سرگرم می کند.

دانلود کنید
آگهی

با نصب اپلیکیشن کبال علاوه بر 20 هزار تومان اعتبار هدیه ثبت نام، کارهای خانه‌تان را فقط با چند کلیک به متخصصین مجرب و متعهد کبال بسپارید. کارهایی از قبیل نظافت، نقاشی، کارواش، کاشی و سرامیک، کارهای برقی، کارهای تأسیساتی و ...

دانلود
آگهی

بازی زولا یک بازی اکشن اول شخص آنلاین است که بازیکنان با ثبت نام و فعال سازی اکانت خود در بازی زولا می توانند آن را به صورت رایگان دانلود و بازی کنند، گیم پلی اصلی بازی زولا شبیه بازیهای رقابتی معروف مثل کانتر است که شما در قالب دو تیم در مقابل هم رقابت می کنید، تیمی که بتوانند بیشترین امتیاز یا تمام افراد تیم مقابل را شکست دهد برنده مسابقه خواهد شد، بازی زولا مخصوص سیستم عامل ویندوز است و به صورت دوره ای مسابقات کشوری برای این بازی به صورت آنلاین برگزار می شود. این بازی کاملا فارسی، به صورت رایگان خدمت شما ارایه می گردد.

همین الان بازی کن

EARTH WARS v1.0 + data

در EARTH WARS سال ۲۰۲۰ می‌باشد.

دنیا به لانه‌ای برای موجودات ناشناخته تبدیل شده است که به آن‌ها (E.B.E) می‌گوییم.

در حال حاضر ظاهراً هیچ سلاحی تأثیری بر E.B.E ندارد که این موضع باعث ناتوانی بشر گشته و آن را در آستانه نابودی قرار داده است. البته بشر اکنون آخرین امید برای بقاء را در اختیار دارد: توسعه یک سپر زیستی که بافت بدن E.B.E را با فلز ترکیب می‌کند.

نیروهای ویژه A.N.T.I ایجاد شده‌اند که این سلاح را با جراحی بازسازی کرده‌اند.

با استفاده از قدرت A.N.T.I، بشریت برای اولین بار توانسه کلاس بارون E.B.E را نابود کند.

به دنبال این پیروزی، بشر یک ضدحمله با مقیاس بزرگ را تدارک دیده است. با امید به قدرت جدید A.N.T.I.

در نسخه جدید این بازی تعدادی از باگ‌های آن رفع گردیده است.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید